Zamów kontakt

Ochrona osób – VIP

Oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Głównym zadaniem przy świadczeniu usług ochrony osobistej (Vip-ów) jest zapewnienie bezpieczeństwa życia i zdrowia oraz nietykalności osobistej. Tym rodzajem zadań zajmują się pracownicy z największym wyszkoleniem oraz doświadczeniem, cechujący się wysoką kulturą osobistą, będący m.in. byłymi funkcjonariuszami policji oraz po służbach specjalnych. Pracownicy ci przechodzą dwa razy w miesiącu szkolenia z zakresu strzelania oraz taktycznej jazdy samochodem. Raz na trzy miesiące przeprowadzane są zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu prowadzenia działań ochrony osobistej jak i pomocy przed-medycznej. Dwa razy w roku cała kadra przechodzi egzaminy z zakresu strzelania, jazdy samochodem, a także walki wręcz oraz pod kątem siłowym.

Dzięki tak profesjonalnemu podejściu do szkolenia nasz personel jest w stanie zapewnić Naszym Klientom, bezpieczeństwo, komfort oraz dyskrecję.
Pracownicy przeznaczeni do ochrony osobistej (Vip-ów) cechują się wysoką sprawnością fizyczną, umiejętnością przewidywania i neutralizowania zagrożenia oraz dostosowania się do każdej sytuacji. „Oficerowie ochrony osobistej” objęci są kodeksem etycznym i zobowiązani do ścisłego przestrzegania tajemnicy z prowadzonych zadań u Zleceniodawcy.
Wyposażeni są w najwyższej klasy broń palną oraz środki łączności najnowszej generacji. Całość wyposażenia oraz ubiór regulowane są warunkami podpisanego kontraktu.

Profesjonalnie przygotowana usługa ochronna w zakresie ochrony osób składa się z kilku elementów:

 • Działania rozpoznawcze
 • Planowanie operacji
 • Realizacja operacji
 • Działania kończące
Na początku każdego zlecenia tworzony jest szczegółowy plan ochrony oraz podejmowana jest szczegółowa analiza możliwości występowania różnego typu zagrożeń związanych z bezpieczeństwem osoby ochranianej. Ma to na celu dostosowanie procedur taktyczno-operacyjnych na wypadek jakiegokolwiek zagrożenia o charakterze bandyckim a nawet terrorystycznym. Formą ataku nie musi być bomba, strzał, porwanie czy radioaktywny „prezent” w postaci długopisu czy koperta z nieznaną zawartością to może być artykuł opisujący nieudane inwestycje, niepewne interesy, życie erotyczne itp.

Ochrona osobista łączy się z całym szeregiem zadań i czynności, które należy wykonać w celu zapewnienia Vip-owi nie tylko bezpieczeństwa w sensie ochrony życia, zdrowia i jego nietykalności osobistej, ale również w sensie ochrony jego dóbr osobistych oraz zapewnienia mu bezpieczeństwa w tak prozaicznych sytuacjach jak np. zasłabnięcie.
Profesjonalna ochrona osobista to nie tylko ochrona Vip-a to również ochrona członków jego rodziny.
Nasza firma proponuje Państwu kilka rodzajów ochrony osobistej: stała i doraźną:

STAŁA

 • ochrona polega na całodobowym zapewnienu osobie ochranianej nietykalności
  osobistej oraz zapewnieniu bezpieczeństwa życia i zdrowia.
DORAŹNA
 • ochrona proponowana jest osobom, które czują się zagrożone np. przy kupnie samochodu, dokonywaniu transakcji finansowej, dla gości z zagranicy, itp.
 • proponujemy również wynajęcie uzbrojonego kierowcy
 • ochroniarza bez samochodu oraz kierowcy
 • ochroniarza z samochodem marki BMW serii 7 i 5, Mercedes klasy C i S
  jak również Audi Q7 i Chrysler Voyager.
„Oficerowie ochrony osobistej” posługują się przynajmniej jednym językiem obcym w stopniu umożliwiającym w miarę swobodną konwersację.
MGK & PARTNER Sp. z o.o. wdrożyło program „Bezpieczne dziecko”. Program polega na odwozie i przywozie dzieci ze i do szkoły jak również na inne zajęcia.
Doświadczenie oraz wyszkolenie naszych pracowników sprawia, że Nasi Klienci mogą czuć się pewnie i bezpiecznie w każdej sytuacji.